Jungle Jim’s Deals | Week of April 25th

Here are a few Jungle Jim's Highlights. Scan your ad to find more things that may interest you!

Jungle Jim's is open 7 days a week from 8am to 10pm. They redeem manufacturer's coupons at face value and do not accept internet printable coupons. Here are a few Jungle Jim's Highlights. Scan your ad to find more things that may interest you!

Produce

Vine Ripe Tomatoes - $.79/pound

    Washington Premium Apples - $.99/pound
    Includes: Red Delicious & Golden Delicious

      California Romaine Lettuce - $.99/pound

        California Green Onions - $.33/bunch

          California Crisp Celery - $.99/stalk

            California Gold Nugget Mandarins - $1.99/pound

              Bread + Bakery

              Nickles Bakery Bread - $.99

                Nickles Bakery Hot Dog & Hamburger Buns, 8 ct - $.99

                  Meat

                  USDA Choice Boneless Beef New York Strip Steak - $6.59/pound

                    Gerber's Amish Farm Grown Cut-Up Frying Chickens - $1.09/pound

                      Fresh Ground Chuck - $2.29/pound

                        Fresh Pork Boston Butt Roast - $1.69/pound

                          Fresh Pork Country Style Ribs - $1.99/pound

                            USDA Choice Boneless Beef Whole Eye Round Roast - $2.99/pound

                              Seafood

                              Frozen Cod Loins - $3.99/pound

                                Fresh Cod Fillets - $5.99/pound

                                  Frozen Foods

                                  Birds Eye Frozen Vegetables, 12 oz - $.69
                                  Includes: Broccoli Cuts, Super Sweet Corn, Sweet Peas, Green Beans, Mixed Vegetables

                                  Net Price $.36 each

                                  Tombstone Pizza - $3.19

                                    Banquet Family Entrees, 25-32 oz - $1.99

                                      Stouffers Lasagna, 90-96 oz - $9.99

                                        Totino's Pizza Rolls - $.99

                                        Net Price $.79 each

                                        Canned Goods

                                        Libby's Canned Vegetables - $.49
                                        Includes: French Style Green Beans or Whole Kernel Sweet Corn

                                          Condiments + Dressings

                                          Kraft Real Mayo or Miracle Whip, 30 oz - $2.99

                                          Net Price $2.24 - $2.49 each

                                          Pasta + Quick Meals

                                          Top Ramen Noodles - $.20

                                            Breakfast

                                            Post Cereal, 11.5-20 oz - $1.79
                                            Includes: Honey Bunches of Oats Roasted, Almond, Cinnamon, Vanilla Cluster, Peaches, Strawberry; Raisin Bran, Waffle Crisp, Alpha Bits
                                            Limit 4 per family with additional $10 purchase not to include items with purchase limits.

                                              Baking

                                              Pillsbury Cake Mix - $.99

                                                Pillsbury Frosting - $.99

                                                Net Price $.49 each

                                                Dairy + Refrigerated

                                                Dannon Yogurt, 6 oz - $.39
                                                Limit 12 per family with additional $10 purchase not to include items with purchase limits.

                                                Net Price $.29 each

                                                Crystal Farms Shredded Cheese, 8 oz - $1.59

                                                  Beverages

                                                  7-Up 12 Pack Products - $2.99

                                                    Sunny Delight Citrus Punch, 64 oz - $1.19

                                                    Net Price $.94 each

                                                    Propel Fitness Drink, 24 oz - $.49

                                                      IBC Soda, 6 pk - $2.49

                                                        Hawaiian Punch, 128 oz - $1.89

                                                          Niagara Purified Drinking Water, 24 pk - $2.29

                                                            Snacks

                                                            Keebler & Kellogg's Crackers - $2.19
                                                            Includes: Wheatables, All Bran or Toasted, Town House or Town House Bistro

                                                              Keebler Zesta Saltines - $1.59

                                                                Simply Fruit Roll-Ups, 10 ct - $1.79

                                                                  Keebler Cookies - $2.09

                                                                  Net Price $1.82 each

                                                                  Nature Valley Granola Bars - $2.39

                                                                  Net Price $2.02 each

                                                                  Keebler Ice Cream Cones - $1.59

                                                                    Laundry

                                                                    Tide 2X Laundry Detergent, 50 oz - $4.99
                                                                    Limit 4 per with additional $10 purchase not to include items with purchase limits.

                                                                    Net Price $4.49 - $4.64 each

                                                                    Paper + Plastic

                                                                    Angel Soft Bath Tissue, 12 Roll - $5.99
                                                                    Limit 2 per family with additional $10 purchase not to include items with purchase limits.

                                                                      Sparkle Big Roll or Brawny Regular Roll - $.79
                                                                      Limit 8 per with additional $10 purchase not to include items with purchase limits.

                                                                        Page Loading...

                                                                        Check the Sale Shopping for other Store Coupon Matches!!

                                                                        by Savings Lifestyle: Becky on April 25, 2011

                                                                        No Comments

                                                                          Leave a Comment